Bloga kategorijas

Ciānakrilāta līmes noņemšana no virsmas

Ciānakrilāta līmes noņemšana no virsmas

Lasīts: 315 Komentāri: 0

Ciānakrilāta līmes noņemšana no virsmas

Klienta jautājums: Kā visefektīvāk noņemt ciānakrilāta līmi no stikla virsmas? 

Mūsu atbilde: Mēs iesakām izmantot mūsu produktu CR 1 Remover, kas ir paredzēts ciānakrilāta līmes (parasti pazīstamas kā superlīme) noņemšanai no dažādām virsmām. CR 1 Remover ir šķīdinātāju maisījums, ko izmanto, lai noņemtu sacietējušu ciānakrilāta līmi ne tikai no stikla, bet arī no dažādām virsmām, apģērba vai lai attaukotu detaļas, kas samontētas ar ciānakrilāta līmēm.

Kā pareizi izmantot CR1 Remover, lai noņemtu ciānakrilāta līmi no stikla virsmas

Sagatavojiet virsmu: Notīriet virsmu ar tīru salveti vai ja virsma ir taukaina, tad notīriet to ar Pulitore 10.

Uzklājiet CR 1 Remover: uzklājiet nelielu daudzumu CR 1 Remover tieši uz vietas, kur atrodas ciānakrilāta līme. Izmantojiet vates tamponu vai nelielu otiņu, lai vienmērīgi uzklātu noņemšanas līdzekli skartajā zonā.

Dodiet laiku iedarbībai: Ļaujiet CR 1 Remover dažas minūtes nostāvēties uz ciānakrilāta līmes. Laiks, kas nepieciešams, lai noņēmējs iedarbotos, var atšķirties atkarībā no līmes biezuma un citiem faktoriem. Ciānakrilāta līmes noņemšana var ilgt no vairākām minūtēm līdz pat vairākām stundām.

Viegli noslaukiet līmi: pēc tam, kad noņēmējam ir bijis laiks mīkstināt ciānakrilāta līmi, noslaukiet līmi no stikla virsmas. Uzmanieties, lai nesaskrāpētu stiklu, to darot.

Ja konstatējiet, ka ar pirmo reizi nav izdevies noņemt visu nepieciešamo līmi, tad atkārtojiet šo procesu ar CR 1 Remover.

Notīriet stiklu: Kad visa līme ir noņemta, notīriet stikla virsmu ar Window Spirit.

Imagem

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
CR 1 - Sacietējušu līmju noņēmējs CR 1 - Sacietējušu līmju noņēmējs 2000078457124
Ir pieejams

Komentāri

Rakstīt komentāru