Bloga kategorijas

Alumīnija aizsargāšana pret ķīmijas, skābes iedarbību

Alumīnija aizsargāšana pret ķīmijas, skābes iedarbību

Lasīts: 216 Komentāri: 0

Alumīnija aizsargāšana pret ķīmijas, skābes iedarbību

Klienta jautājums: Ar kuru līdzekli iespējams aizsargāt alumīniju vai tēraudu pret ķīmijas, skābes iedarbību? 

Mūsu atbilde: Mēs varam piedāvāt Molyduval ALU Spray, kas ir metāla virsmas aizsardzības aerosols ar alumīniju. Tas novērš koroziju, satur tīru alumīnija pulveri, izmantojams virsmas aizsardzībai un rūsas novēršanai jebkura metāla detaļām. Novērš poras, plaisas un skrāpējumus. Sastāvā esošā saistviela un alumīnija slānis savienojas ar metālu, līdz ar to aizsargātam metālam veidojas laminārs galvaniskais elements, kas veido aizsardzību pret rūsu. Alumīnija pārklājuma temperatūras stabilitāte nepārtrauktas darbības laikā sasniedz 800°C, īslaicīgi virs 900°C. 

Imagem

Kā pielietot alumīnija bāzes ALU Spray metālam aukstās temperatūrās

Sagatavošana: Pirms uzklājat aizsarglīdzekli ALU Spray, rūpīgi attīriet metāla virsmu no netīrumiem, eļļas vai rūsas izmantojot produktu Cleaner Spray

Uzklājiet aizsarglīdzekli: Izmantojiet alumīnija bāzes aizsarglīdzekli ALU Spray, lai pārklātu metāla virsmu. Uzklājiet to vienmērīgi izsmidzinot. Pārliecinieties, ka aizsarglīdzeklis ir pilnībā izplatīts uz virsmas. 

Ļaujiet tam nožūt: Pēc tam, kad esat uzklājis aizsarglīdzekli ALU Spray, ļaujiet tam nožūt saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

Pārbaudiet: Pēc tam, kad aizsarglīdzeklis ir pilnībā nožuvis, pārbaudiet virsmu, lai pārliecinātos, vai tas ir pareizi pārklāts un sniedz nepieciešamo aizsardzību. Ja nepieciešams, varat uzklāt papildu slāni. 

Imagem

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru