Bloga kategorijas

Vienkomponentu blīvējošā līme, kas var salīmēt metālu ar metālu

Vienkomponentu blīvējošā līme, kas var salīmēt metālu ar metālu

Lasīts: 250 Komentāri: 0

Vienkomponentu blīvējošā līme uz MS polimēru bāzes

Klienta jautājums: Vai ir piejama elastīga līme, kas var salīmēt metālu ar metālu?

Mūsu atbilde: Ir pieejama vienkomponenta MS polimera bāzes hermētiķis – līme Loxeal 59-40, kas ir paredzēta metāla ar metālu salīmēšanai. 

Loxeal 59-40 ir bez smaržas, ķīmiski neitrāla, sacietē gaisa mitruma iedarbībā izveidojot gumijai līdzīgu hermetizējošu līmes kārtu. Piemērota, lai savienotu un hermetizētu gludas metāla, epoksīda materiālu, putuplasta, polivinilhlorīda, gumijas, koka virsmas un citus materiālus. Izmantošanas temperatūras no – 40 ºC līdz + 90 ºC. 

Imagem

Lai veiktu veiksmīgu salīmēšanu ar Loxeal 59-40, ieteicams ievērot šādus soļus

Sagatavošanas darbi: Pirms uzklājat līmi, pārliecinieties, ka metāla virsmas, ko plānojat salīmēt, ir tīras, sausas un brīvas no eļļas, taukiem un citiem netīrumiem. Laba sagatavošana ir būtiska, lai nodrošinātu labu adhēziju. Tīrīšanai iesakām izmantot Loxeal Cleaner 10

Uzklājiet produktu: Uzklājiet līmi uz tīrām metāla virsmām ar piemērotu instrumentu vai aplikatoru. Pārliecinieties, ka līme tiek uzklāta vienmērīgi un aptver visu savienojuma zonu.

Salieciet kopā: Kad līme ir uzklāta, salieciet kopā salīmējamos metāla gabalus tā, lai tie cieši saskartos. Paturiet kopā, līdz līme pilnībā izžūst. Šī process var prasīt laiku, kuru norāda ražotājs, tāpēc pārliecinieties, ka ievērojat izžūšanas laiku, lai nodrošinātu labu savienojumu.

Pārbaudes pasākumi: Kad līme ir pilnībā izžuvusi un savienojums ir izveidots, pārbaudiet, vai tas ir stabils un izturīgs. Ja nav izdevies precīzi savienot un nepieciešams vēl viens mēģinājums, demontāžai sildiet gabalus +150 / + 250 ° C temperatūrā, mehāniski noņemiet visus sacietējušā produkta atlikumus un notīriet detaļas ar acetonu.

Imagem

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Loxeal 59-40 MS polimērs, bez smaržas, UV izturīgs Loxeal 59-40 MS polimērs, bez smaržas, UV izturīgs 697333081963
Ir pieejams

Komentāri

Rakstīt komentāru